Hotel Real
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Mat/Dryck Bar/lounge |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Gästerna på det bekväma Hotel Real Realeza kan besöka Universidade Federal da Fronteira Sul, som ligger cirka 15 minuter bort till fots. Det finns också en parkering.
Ametista do Sul är belägen 180 km från detta hotell.
Rummen har luftkonditionering samt gratis Wi-Fi. För mer bekvämlighet erbjuds separat toalett och dusch. Utöver en separat toalett och en dusch inkluderar de privata badrummen även badlakan och handdukar.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- Husdjur tillåtna
Mat och drycker
- Bar/lounge
På rummet
- Luftkonditionering
- Gratis toalettartiklar
Vanliga frågor
- 🚗
Kan jag parkera min bil i närheten av det bekväma Hotel Real?
Det bekväma Hotel Real erbjuder gästerna privat parkering. - 🕗
Vilken tid ska vi checka ut från vårt rum på Hotel Real?
Gästerna på Hotel Real måste checka ut vid 13:00. - 🚪
Vilka rumstyper finns tillgängliga på det bekväma Hotel Real?
Det bekväma Hotel Real erbjuder Dubbelrum och Rum att välja mellan. - ❓
Får vi ta med våra husdjur på detta hotell?
Gästerna kan bo på detta hotell med sina husdjur.